Druk na tkaninach

Jak wydrukować własny wzór materiału? Czy można wykonać rolety ze zdjęciem naszego ulubionego kota? A może satynowe poduszki z podobizną milusińskich. Z nami możesz wykonać całą gamę produktów reklamowych, jak i elementów aranżacji wnętrz. Proponujemy wykorzystać nasze druki do produkcji flag (narodowych i reklamowych), banerów, poduszek, obrusów, serwet, narzut, kotar - parawanów, firan, zasłon, rolet, puf, abażurów, lamp, elementów tapicerskich, namiotów, parasoli. Prawdziwe szaleństwo dla agencji reklamowych, projektantów wnętrz i architektów.

Czytaj więcej...

Druk wielkoformatowy

Reklama zewnętrzna to reklama pracująca dla firmy 24 godziny na dobę - na stałe w zasięgu wzroku i świadomości potencjalnych Klientów. Projektujemy niepowtarzalne bannery, plakaty, kasetony podświetlane, folie do oklejania witryn . Niewątpliwym atutem reklamy zewnętrznej jest jej masowy charakter i szeroki zasięg, dlatego tak ważne jest by była profesjonalnie przygotowana.

Czytaj więcej...

Druk offsetowy

 

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i pasji nasze projekty wyróżniają się na tle innych. Oferujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych. Projektujemy m.in.: wizytówki, ulotki, foldery, kalendarze,okładki płyt CD, karty menu, podkładki i wiele innych.

 

Czytaj więcej...

Podkategorie

joomla template 1.6
template joomla