Druk offsetowy

 

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i pasji nasze projekty wyróżniają się na tle innych. Oferujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych. Projektujemy m.in.: wizytówki, ulotki, foldery, kalendarze,okładki płyt CD, karty menu, podkładki i wiele innych.

 

 

 • Ulotki reklamowe - najczęściej spotykany nośnik informacji reklamowej. Niesamowite narzędzie marketingu, które ma przyciągnąć informacją, kolorami.
  Oferujemy druk na różnych rodzajach papieru, w różnych formatach, w opcjach kolorów od czarno-białego do full kolor kończąc.

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami ulotek.(kliknij)
aby otrzymać pełną ofertę ulotek skontaktuj się z nami wysyłając hasło ulotki pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

 • Teczki ofertowe - produkt pozwalajacy na profesjonalne przedstawienie swojej oferty klientowi poprzez umieszczenie w niej materiałow marketingowych ( wizytówki, ulotki, próbek materiałów, ofert).

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami teczek ofertowych.(kliknij)
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

 • Kalendarze - forma reklamy "pracująca" na nasz wizerunek cały rok. Proponujemy szeroki wachlarz kalendarzy: listwowane, biurkowe, trójdzielne.
  Każdy z produktów ma możliwość personalizacji.

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami kalendarzy.(kliknij)
aby otrzymać pełną ofertę ulotek skontaktuj się z nami wysyłając hasło kalendarze pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

 • Plakaty - drukujemy plakaty w różnych formatach, w zależności od przeznaczenia. Idealne narzędzie marketingu o szerokim zastosowaniu. Możliwośc druku już od 1 szt.

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami plakatów.(kliknij)
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

 • Etykiety - druk kolorowych etykiet o wysokiej jakości nadruku na podłożach samoprzylepnych lub bezklejowych. Wysokiej jakości etykiety kolorowe bez kosztu tradycyjnej przygotowalni, wykończone laminatem, srebrem lub złotem, wycięte bez kosztu wykrojnika.
  nadruk indywidualny na etykietach zabezpieczające typu VOID - etykiety na sprzęt elektroniczny zabezpieczające przed niepowołanym otwarciem. Etykieta wykonana jest z folii poliestrowej srebrnej lub białej z nadrukiem wg zamówienia klienta np. „Gwarancja-nie otwierać”. Próba odklejenia takiej etykiety pozostawia ślad na sprzęcie - VOID. Innym rodzajem zabezpieczenia to etykieta z folii z nacięciami. Próba oderwania takiej etykiety powoduje rozerwanie jej.
  druk etykiet długowiecznych na podłożach poliestrowych – małe etykiety na sprzęt RTV, AGD, elektroniczny, części samochodowe, które spełniają funkcję informacyjną i identyfikacyjną, mogą być chronione laminatem przed promieniowaniem UV.

-  możliwość realizacji bardzo małych zamówień, już od 1 szt.

- tworzymy etykiety kolorowe, wysokiej jakości, z możliwością złocenia, srebrzenia, laminowania za rozsądną cenę.

- możliwość zmian w projekcie przy każdym wznowieniu bez dodatkowych kosztów, ponieważ następuje ingerencja w projekt jedynie w programie graficznym,

bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

...................................................................................................................................................................

Zapisz się do Newslettera - otrzymuj informacje o naszych promocjach, rabatach i ciekawych ofertach.( formularz zapisu w lewej kolumnie)

 

joomla template 1.6
template joomla