Druk wielkoformatowy

Reklama zewnętrzna to reklama pracująca dla firmy 24 godziny na dobę - na stałe w zasięgu wzroku i świadomości potencjalnych Klientów. Projektujemy niepowtarzalne bannery, plakaty, kasetony podświetlane, folie do oklejania witryn . Niewątpliwym atutem reklamy zewnętrznej jest jej masowy charakter i szeroki zasięg, dlatego tak ważne jest by była profesjonalnie przygotowana.

 

  • Banery - forma reklamy o niskim koszcie wykonania. Bardzo popularne ze względu na cenę i praktyczność.

Cena: już od 36 zł. netto/m2
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

  • Reklama na witrynach - druk może być wykonywany na różnego rodzaju foliach: samoprzylepnych ekonomicznych, mrożonych ( dajacych efekt mrozonego szkła), translucentnych, one way vision ( z charakterystycznymi "oczkami" nie ograniczajacymi widoczności od wewnątrz).

Cena:

folia ekonomiczna: już od 33 zł netto/m2

folia one way vision: już od 53 zł netto/m2
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

  • Plakaty reklamowe - forma reklamy dająca możliwość zaprezentowania aktualnej oferty, przeprowadzenia kampani reklamowo-marketingowej. W zależności od potrzeb proponujemy druk na różnego rodzaju papierach. Niewątpliwą zaletą jest brak ograniczeń wymiarów plakatów i możliwośc zamówienia niskich nakładów. ( większe nakłady proponujemy zamawiać w druku offsetowym - informacje w dziale druk offsetowy)

Cena: już od 34 zł. netto/m2

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami druku.(kliknij)
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

...................................................................................................................................................................

Zapisz się do Newslettera - otrzymuj informacje o naszych promocjach, rabatach i ciekawych ofertach.( formularz zapisu w lewej kolumnie)

joomla template 1.6
template joomla