Projekty

Identyfikacja wizualna firmy to niezwykle istotny element w komunikacji z potencjalnym klientem. Przemyślane i profesjonalnie wykonane projekty graficzne budują tożsamość firmy, wyróżniając ją z tłumu. Zwiększa to jej wiarygodność oraz tworzy prestiż i markę.Reklama, aby była skuteczna, musi być przemyślana, z nienaganną estetyką oraz kompleksowa. Z tego powodu w naszej ofercie komputerowej grafiki reklamowej zamieściliśmy przygotowanie m.in.:

 

  • logo firmy z wykorzystanie kolorystyki firmowej;
  • wizytówki;
  • papieru firmowego, papeterii i papeterii elektronicznej;
  • ulotki lub plakatu;
  • foldera reklamowego;
  • oznakowania samochodu osobowego lub dostawczego;
  • oraz wszelkie inne projekty reklamowe.


Projektujemy grafikę, która sprosta oczekiwaniom nawet niezwykle wymagających klientów. W związku z dynamicznym rozwojem Internetu naszą ofertę poszerzyliśmy także o grafikę internetową, czyli projektowanie animacji oraz prezentacji multimedialnych. Tworzymy animowane reklamy, intra oraz banery, a wszystko to oczywiście odzwierciedla Państwa identyfikację wizualną przygotowaną dla „realnego świata”. Nasze projekty wzbudzają ciekawość oraz emocje, co pozwala na dotarcie do świadomości klienta.

Usługi realizujemy terminowo, przy użyciu materiałów najwyższej jakości, a przy tym po konkurencyjnych cenach. Drukujemy wszelkie projekty związane z identyfikacją firmy.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych projektów i indywidualne podejście, dlatego przedstawiamy  cennik na usługi projektowe o charakterze orientacyjnym. Każdorazowo wykonywana jest indywidualna kalkulacja dla konkretnego projektu.

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami projektów.(kliknij)
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.0

...................................................................................................................................................................

Zapisz się do Newslettera - otrzymuj informacje o naszych promocjach, rabatach i ciekawych ofertach.( formularz zapisu w lewej kolumnie)


 

joomla template 1.6
template joomla