Zdjęcia

Fotografia to nasza pasja. Z pasji zrodził się profesjonalizm w podejściu do każdego projektu fotograficznego oraz entuzjazm i miła atmosfera podczas realizacji sesji fotograficznej. Mamy niezliczone pomysły, które urzekną Ciebie i Twoich klientów.


 Realizujemy przede wszystkim fotografię reklamową – fotografie produktów na potrzeby folderów, kalendarzy, plakatów oraz obiektów prezentujących Twoją firmę w szeroko pojętej reklamie. Ciekawym działem naszej działalności są fotografie związane z branżą gastronomiczną, które urzekają klientów licznych lokali.

Specjalizujemy się także w różnego rodzaju fotoreportażach i dokumentacji fotograficznej imprez, począwszy od imprez firmowych, poprzez śluby, komunie, aż po wydarzenia plenerowe.

Nasz potencjał realizujemy również w fotografii ilustracyjnej prezentującej wspaniałą przyrodę Polski na potrzeby albumów fotograficznych, folderów i przewodników.

W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt fotograficzny, który dzięki naszemu wyczuciu dobrego smaku oraz znajomości zasad fotografii pozwala na realizację najbardziej nawet ambitnych przedsięwzięć.

zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami fotografii.(kliknij)
bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

...................................................................................................................................................................

Zapisz się do Newslettera - otrzymuj informacje o naszych promocjach, rabatach i ciekawych ofertach.( formularz zapisu w lewej kolumnie)

 


joomla template 1.6
template joomla