Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów display,Bildordner,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Systemy wystawiennicze

Odsłony: 4502

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów display,Bildordner,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem producenta systemów wystawienniczych. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć m.in.:

rollupy, potykacze, ścianki pop-up, bannery reklamowe, reklamy wielkoformatowe, stojaki reklamowe, ramki OWZ, stojaki na ulotki, akcesoria reklamowe.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą systemów wystawienniczych.

Open publication - Free publishing - More flagi

 

Zapewniamy również możliwość wykonania projektu graficznego jak i całego stoiska wystawienniczego z projektem stoiska.

bardzo atrakcyjne rabaty dla korporacji i firm rozwijających się.

...................................................................................................................................................................

Zapisz się do Newslettera - otrzymuj informacje o naszych promocjach, rabatach i ciekawych ofertach.( formularz zapisu w lewej kolumnie)

{gallery}display,Bildordner,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0{/gallery}