Kasetony reklamowe

1 ) Kasetony tłoczone :

Nośniki reklam z podświetleniem wewnętrznym wykonane w technologii tłoczenia próżniowego. Dzięki połączeniu aluminium i szkła akrylowego tzw. plexi uzyskano efekt trwałego, a jednocześnie estetycznego nośnika reklam zewnętrznych oraz wewnętrznych.Kasetony tłoczone dostępne są w standardowych wymiarach oraz na specjalne życzenie klienta. Występują one w wersjach jednostronnych, dwustronnych, pionowych, poziomych, podwieszanych na łańcuszkach. Grafikę reklamową nanosimy w tradycyjny sposób tzn. za pomocą folii samoprzylepnej oraz metodą sitodrukową. Rama kasetonów lakierowana piecowo na kolor j. szary (RAL 7035) lub czarny (na zamówienie również inne kolory).

aby otrzymać pełną ofertę kasetonów reklamowych owalnych skontaktuj się z nami wysyłając hasło kasetony pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2 ) Kasetony eliptyczne :

Nośniki reklam z podświetleniem wewnętrznym wykonane w prosty sposób a jednocześnie dający efekt bardzo ciekawego i estetycznego nośnika. Dzięki zastosowaniu kształtu eliptycznego płyty czołowe wykonane z plexi są płaskie co daje duże możliwości w nanoszeniu grafiki.

Wersja stojąca kasetonu eliptycznego jest prostym i lekkim pylonem wewnętrznym. Specjalna konstrukcja podstawy zabezpiecza kaseton przed przewróceniem.

Nowością jest sposób pakowania kasetonów. Każdy kaseton pakowany jest w karton w częściach, tj. osobno: rama, płyty czołowe, pokrywy zamykające. Części składa się wg. instrukcji w bardzo prosty i łatwy sposób.


3 ) Kasetony płaskie

Nośniki reklam z podświetleniem wewnętrznym

Profil AL - szerokość 14 cm, płyty czołowe - płaska plexi mleczna grubości 3 mm, narożniki kasetonu proste. Możliwe wersje dwustronne, jednostronne, pionowe i poziome. W kasetonach jednostronnych z tyłu montowana jest blacha ocynkowana grubości 0,8 mm. Oświetlenie: świetlówki standardowe, osprzęt importowany, moc ok. 100 W / m2.

4 ) Kasetony wewnętrzne :

Bardzo estetyczne lekkie kasetony wewnętrzne wykonane z tworzywa.

Lico: Płyta mleczna błyszcząca pod grafikę z folii samoprzylepnej lub z nadrukiem wg projektu uzgodnionego z klientem.

Mocowanie: listwa Al. lakierowana na kolor j. szary z łańcuszkami o dł 50 cm., boki frezowane z PCV w kolorze j. szarym


5 ) Kasetony OWZ :

Kasetony reklamowe wewnętrzne podświetlane wykonane z ramy aluminiowej i ramek zatrzaskowych OWZ umożliwiających szybką i łatwą wymianę plakatu, całość lakierowana na kolor j. szary (RAL 7035).

Dostępne są kasetony w wersji jednostronnej z tylną ścianą wykonaną z blachy ocynkowanej lub dwustronnej z łańcuszkami do podwieszania. Jest to wielce uniwersalny produkt ze względu na swoją funkcjonalność oraz trwałość. Szczególnie polecany dla firm, w których występują częste zmiany promowanych produktów. Kaseton można uzupełnić o elementy z plexi np. podajnik do ulotek lub próbek produktów.

6 ) Litery przestrzenne :

a ) Litery przestrzenne - podświetlane diodami LED :

Litery przestrzenne to reklama 3D wykonana w formie przestrzennych napisów lub logotypów podświetlanych wewnętrznie diodami LED. Litery przestrzenne wykonywane są z taśmy aluminiowej, na czoło stosujemy plexi a na tył PCV. Taśma aluminiowa występuje w 10 różnych kolorach oraz 6 wysokościach. Najczęściej jest to wysokość 12 cm.

Specjalna budowa taśmy pozwala na trwałe połączenie z PMMA (plexi) i zapobieganie przedostawania się zanieczyszczeń do wewnątrz reklamy. Kolor taśmy uzyskiwany jest dzięki lakierowaniu trwałą farbą poliestrową lub poliamidową.


b ) Litery podświetlane świetlówkami :

Litery przestrzenne to reklama 3D wykonana w formie przestrzennych napisów lub logotypów podświetlanych wewnętrznie świetlówkami. Litery są zbudowane z taśmy aluminiowej do której przykręcona jest plexi osadzona w specjalnym profilu. Tył to blacha aluminiowa. Taka technologia budowy liter pozwala na wykonywanie dużych liter do od 1,5 - 3 m wysokości

...................................................................................................................................................................

Zapisz się do Newslettera - otrzymuj informacje o naszych promocjach, rabatach i ciekawych ofertach.( formularz zapisu w lewej kolumnie)

joomla template 1.6
template joomla